images

Tasarım, Baskı, Üretim ve Lojistik Hizmetlerimiz

Masaş metal kutu ve promosyon ürünleri imalatında; kutu ambalaj tasarımları, teneke kutu kalıp çıkartma, üretim ve paketleme hizmetleri vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm konularda destek olduğumuz imalat sürecinde, sipariş verilen ürünlerin zamanında teslimatı adına lojistik ağı yatırımlarımız artarak devam etmektedir.

TASARIM & BASKI

Fabrika bünyesinde faaliyet gösteren Grafik Stüdyosu, müşterilerin tasarım üzerindeki değişiklik taleplerini hızla yerine getirerek, ürünlerin üretim aşamasında zamandan tasarruf sağlanmasına olanak tanımaktadır. Yine tesis bünyesinde bulunan matbaa, tasarımların ürün üzerine titzlikle uygulanmasına hizmet etmektedir. Baskı sonrası vernik seçenekleri ise mat veya parlak ya da her iki seçeceğinin birlikte sunulabildiği bir çeşitlilik arz etmektedir.

KALIP

Masaş, çok zengin bir kalıp koleksiyonuna sahip bulunmaktadır, müşteriler dilediği dekoratif kutu ambalajı seçeneklerinden faydalanabilmektedir. Cad/Cam ile çalışan CNC ‘Freeze’li kalıp atölyesinde, müşterilerin özel taleplerine göre kutu şekil ve ebat tasarımları yapılmaktadır.

KABARTMA

Ürüne farklı ve yenilikçi tasarımlar ekleyebilmek, ‘kabartma kalıp teknolojisi’ sayesinde, üretim aşamasında gerçekleştirilebilmektedir. Kabartmalar içten dışa ya da dıştan içe olabileceği gibi üç boyutlu da oluşturulabilmektedir. Kabartma teknolojisi ile fotoğraf, grafik ve logo gibi görsellere derinlik eklenebilmektedir. Böylelikle ürünler daha karakteristik ve akılda kalıcı bir nitelik kazanabilmektedir.

ÜRETİM

Gelişmiş makine ve araçlarla donatılan tesis, İstanbul’da, açık ve kapalı alanlar olmak üzere toplam 12.000 metrekarelik bir alanda faaliyet göstermektedir. Günlük üretim kapasitesini 12 farklı boyuta ve toplamda 120.000 parçaya kadar çıkarabilen fabrika, son teknoloji ürünü baskı, kesme ve kalıp ünitelerinden oluşmaktadır. 100 kişilik uzman personelin görev aldığı tesiste hem yurt içine hem de aralarında AB üyelerinin de bulunduğu 40 ülkeye ihraç edilmek üzere dekoratif metal kutu üretimi gerçekleştirilmektedir.

Çok zengin bir kalıp çeşitliliğine sahip olan Masaş, iki ve üç parçalı yuvarlak, dört köşe, oval, çokgen, kalp kutular, tepsiler, bardak altlığı ve plaka olmak üzere 110 farklı boyutta kutu imal etmektedir. Kalıp zenginliğini artırmayı hedefleyen Masaş, bu konuda müşteriye özel çözümler de sunmaktadır.

PAKETLEME

Masaş’ta paketleme işlemlerine maksimum düzeyde özen gösterilmektedir. Müşteriler tarafından iletilen sünger, katalog, paketli gıda, kozmetik, abeslang, pamuk, mendil gibi ürünlerin dekoratif kutulara yerleştirilmesi ve dolum işlemleri, insan eliyle ve titizlikle yapılmaktadır. Ürünlerin hızla sevkiyata hazırlandığı paketleme ünitesi, müşterilere hem lojistik hem de mali açıdan büyük avantajlar sağlamaktadır.

LOJİSTİK

Masaş, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek ve ürünleri zamanında teslim edebilmek için lojistik ağı yatırımlarını artırarak devam ettirmektedir.